Sfeervol olieverf op paneel van burcht in landschap - 19e eeuw

17. Sfeervol olieverf op paneel van burcht in landschap - 19e eeuw

Fraai gezicht op een burcht aan de bosrijke rand van een dorp of stad in vermoedelijk Nederland of België. De gele tinten geven het een warm maar desondanks toch ook een beetje een duister sfeertje mee. Alsof de plek een nog nader te bepalen onheil bevroedt. Het paneeltje is gevat in een fraai donker eikenhouten lijstje met een gebroken witte binnenrand.

Prijsindicatie: 70 - 140
Afmetingen: Beeld 13 x 21 cm. Lijst 18 x 26 cm.
Conditie: Uitstekend.

Verkoopprijs: € 60