Bengt Lindström - Lithografie 'La grande fete'

74. Bengt Lindström - Lithografie 'La grande fete'

Bengt Lindström (1925-2008) geldt als één van de grootste Zweedse moderne kunstenaars. Zijn felle, kleurrijke werken staan vaak in het teken van goden, monsters en gemaskerde koppen uit de Scandinavische mythen en legenden. De invloed van de Cobra kunstenaars, waarmee hij in Parijs samenwerkte, is nooit ver weg. Zeker niet op deze grote lithografie uit 1975. Handgesigneerd en genummerd in potlood onder de afbeelding.

Prijsindicatie: 200 - 300
Afmetingen: 76 x 54 cm.
Conditie: In zeer goede staat