Martin van Waning - Lithografie 'Haven Rotterdam'

75. Martin van Waning - Lithografie 'Haven Rotterdam'

Gesigneerde lithografie van Martin van Waning in lijstje. Het betreft een voorstelling van de Rotterdamse haven in 1915.

Afmetingen: 37 x 37 cm incl. lijst.
Conditie: De litho is in goede staat. De lijst heeft gebruikerssporen. Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.
Verzendinformatie: Kan worden verzonden of worden afgehaald in Groningen.

Verkoopprijs: € 30