Een joekel van een jaguar op natuurstenen basement - 2e helft 20e eeuw

73. Een joekel van een jaguar op natuurstenen basement - 2e helft 20e eeuw

Schitterend vormgegeven bronzen jaguar met messing finish naar Miguel Fernando Lopez (artiestennaam 'Milo') op natuurstenen voet. Het gaat om een zeer groot formaat (35 x 63! x 16 cm) en dito gewicht (rond de 20 kg!). Het brons is gemerkt 'Milo' en draagt een frans kwaliteitsstempeltje.

Het gaat hier om de mascotte en in die zin de belichaming van een klassiek merk van luxe auto's waarin de combinatie gezocht wordt in stijl, vormgeving en sportiviteit. Net als bij Rolls Royce ('The Spirit of Ecstasy') is die van de Jaguar er eentje die als eerste genoemd wordt als het gaat om herkenbare mascottes. Maar in deze versie dus wel even een keer of drie zo groot. Een pronkstuk die elke ruimte zal opluisteren.

Prijsindicatie: 350 - 550
Afmetingen: Lengte 63 cm, hoogte 35 cm, diepte 16 cm.
Conditie: Op slijtage aan een hoekje van de donkere natuurstenen voet na uitstekend.