Jan Steen - Gemengde techniek op papier

48. Jan Steen - Gemengde techniek op papier

Grote gemengde techniek op papier van de Dents-Groningse kunstenaar Jan Steen (Assen 1938 - Groningen 2016).
Met krijt en waterverf zette Steen trefzeker een compositie neer die doet denken aan zijn bekende bronzen beeld De Schilddrager. Het werk is met potlood gesigneerd en gedateerd (september 1987) rechtsonder.
Lijst zonder glas.

Prijsindicatie: 400 - 500
Afmetingen: 100 x 71 cm
Conditie: In goede staat. Door ruim gebruik van waterverf is het papier iets golvend.