Antiek - Miniatuur kistje

20. Antiek - Miniatuur kistje

Een zeer fraai antiek (sieraden?)kistje. Het is handgemaakt, vermoedelijk rond 1800 en bijzonder omdat alle oppervlakken, inclusief het ronde deksel, van de doorzichtige halfedelsteen agaat gemaakt zijn.

Afmetingen: 8 x 4 x 4 cm.
Conditie: In goede staat gezien de leeftijd, enkele haarlijnen in de agaat.