Rozenhouten sieradenkastje met inleg en messing beslag (begin 20e eeuw)

10. Rozenhouten sieradenkastje met inleg en messing beslag (begin 20e eeuw)

Schitterend Chinees juwelen- of bijouteriekastje van rozenhout (met zwaluwstaartverbindingen), met messing en koperbeslag en compleet met een eveneens bewerkt slotje. Verder is het ingelegd met fraai opengewerkt serpentijn (wat aan jade doet denken). Het binnenwerk is gelakt en de laatjes zijn gevoerd met een rode stof met zilverborduursel. Een van de laadjes is onder andere bestemd voor ringen.

Dit miniatuur meubel is in alle opzichten een fraai staaltje toegepaste kunst en geeft 'Made in China' een geheel andere lading.

Prijsindicatie: 50 - 100
Afmetingen: 18 x 14 x 11 cm.
Conditie: Zeer goed

Verkoopprijs: € 60