Mitella of 3-hoeksverband
Linnen, gelithografeerd
Een 19e eeuwse mitella of driehoeksverband van fijn linnen bedrukt met 6 gelithografeerde afbeeldingen. De afbeeldingen zijn naar tekeningen van (J.H.) Wittmaack en laten de diverse toepassingen van het verband zien. "Huidige enige fabrikant Gabriel Herose A.G. Konstanz", rond 1890. Gemerkt: "Jetziger alleiniger Hersteller Gabriel Herose A.G. Konstanz".
Schijnt nieuw licht op de vraag 'of u het verband ziet..?'