Mitella met gelithografeerde instructies: Der Erste Verband nach Professor Esmarch (eind 19e eeuw)

9. Mitella met gelithografeerde instructies: Der Erste Verband nach Professor Esmarch (eind 19e eeuw)

Mitella of 3-hoeksverband
Linnen, gelithografeerd

Een 19e eeuwse mitella of driehoeksverband van fijn linnen bedrukt met 6 gelithografeerde afbeeldingen. De afbeeldingen zijn naar tekeningen van (J.H.) Wittmaack en laten de diverse toepassingen van het verband zien. "Huidige enige fabrikant Gabriel Herose A.G. Konstanz", rond 1890. Gemerkt: "Jetziger alleiniger Hersteller Gabriel Herose A.G. Konstanz".

Schijnt nieuw licht op de vraag 'of u het verband ziet..?'

Prijsindicatie: € 200 - € 300
Afmetingen: Lengte 130, hoogte 60 cm.
Conditie: Met enkele ouderdomsvlekjes en iets gerafeld aan de randen, verder prima.