Martin van Waning - Grote houtskooltekening van een oude man

44. Martin van Waning - Grote houtskooltekening van een oude man

Originele houtskooltekening van een oude man door Martin van Waning in luxe oude houten lijst. Op het portret zijn accenten aangebracht met witte verf. Het is handgesigneerd en gedateerd 1944. De identiteit van de man is niet bekend, wel is duidelijk dat het portret met zeer veel aandacht voor detail is gemaakt.

Prijsindicatie: 150 - 200
Afmetingen: 68 x 50 cm
Conditie: Werk en lijst zijn in goede staat gezien de leeftijd.