Karel Appel - Ets

84. Karel Appel - Ets

Schaarse kleurets van Karel Appel uit 1995. Handgesigneerd en met opdracht. Het betreft een exemplaar dat geschonken werd aan een van de medewerkers van drukkerij De Printshop, die verantwoordelijk was voor de druk van de reguliere oplage van 50 stuks. Er zijn destijds circa 5 exemplaren aan medewerkers cadeau gegeven.

Prijsindicatie: 550 - 700
Afmetingen: 51 x 66 cm (blad).