Jan van der Zee - Grote houtsnede zonder titel

78. Jan van der Zee - Grote houtsnede zonder titel

Grote houtsnede van Groninger Ploeg boegbeeld Jan van der Zee in luxe bijpassende lijst.
Handgesigneerd en gedateerd rechtsonder 1970.
Betreft een eigen druk.

Prijsindicatie: 200 - 300
Afmetingen: 84 x 67 cm (lijst) en 60 x 43 cm (werk).
Conditie: In goede staat. Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.

Verkoopprijs: € 180