Art Deco gietijzeren koffiemolen - 1e helft 20e eeuw

77. Art Deco gietijzeren koffiemolen - 1e helft 20e eeuw

Fraaie en zwaar uitgevoerde koffiemolen in Art Deco vormgeving. Gebruikte materialen: gietijzer (geverfd en verguld), eikenhout en chroom.

Prijsindicatie: € 50 - € 100
Afmetingen: Hoogte 30 cm.
Conditie: Zeer goed.

Verkoopprijs: € 40