Wassily Kandinsky - Wandtapijt met abstracte voorstelling (2e helft 20e eeuw)

27. Wassily Kandinsky - Wandtapijt met abstracte voorstelling (2e helft 20e eeuw)

Fraai polychroom gekleurd wandkleed van katoen op katoen. De voorstelling is naar een abstract doek van Wassily Kandinsky, wiens signatuur meegewoven is (rechtsonder). Met drie lussen om het aan een stang te kunnen ophangen. Weer eens iets anders dan een doek...

* Wassily Kandinsky (1866-1944) was een Russisch-Franse kunstschilder en graficus. Zijn stijl werd aanvankelijk tot het expressionisme gerekend, maar later ook wel geschaard onder het symbolisme. Kandinsky was één van de schilders die vorm en filosofie ten grondslag legde aan de abstracte kunst in het eerste kwart van de twintigste eeuw.

Prijsindicatie: € 150 - € 300
Afmetingen: 93 x 61 cm.
Conditie: Zeer goed.
Minimumbod: € 100