Lucebert - Ets

38. Lucebert - Ets

Grote zwart-wit ets van kunstenaar Lucebert in moderne lijst. Gesigneerd in potlood rechtsonder. Gedateerd 1987. Lucebert maakte faam als dichter en beeldend kunstenaar en was een van de voormannen van de Cobra beweging.

Prijsindicatie: 150 - 200
Afmetingen: 72 x 52 cm (lijst) / 52 x 41 cm (ets)
Conditie: In goede staat. Bekijk ook de foto's voor een eigen indruk.