Documentaire in boekvorm over Carel Willink met een originele foto, gesigneerd (2000)

36. Documentaire in boekvorm over Carel Willink met een originele foto, gesigneerd (2000)

Een uitgebreide en uitbundig geïllustreerde monografie over Carel Willink, getiteld: 'Een eeuw Willink' 1900-1983. Vervaardigd door Sylvia Willink (vierde en laatste echtgenote) in samenwerking met Vincent Vlasblom. Een documentaire in boekvorm, uitgegeven in slipcase met een originele foto. Alle gesigneerd en genummerd. Oplage 100 exemplaren. Dit is nummer 54/100. Met fraaie uitslaande platen.

Gebonden in linnen met stofomslag, in linnen slipcase. 192 pagina's.

Prijsindicatie: 50 - 100
Afmetingen: 35 x 25 x 2 cm.
Conditie: Zeer goed.