Jan Montyn - Ets

30. Jan Montyn - Ets

Met potlood rechtsonder gesigneerde grote kleurets van Jan Montyn. Gedateerd 1988.

Jan Montijn (1924-2015) ontwikkelde zich pas in de tweede helft van zijn leven tot een internationaal gewaardeerd kunstenaar. Kleuretsen zoals deze en schilderijen vormen de hoofdmoot van zijn oeuvre. In de Tweede Wereldoorlog was de nog jonge Montyn lid van de nationaalsocialistische Nationale Jeugdstorm en belandde hij in Duitse dienst in de ontberingen van het Oostfront. Na jaren bij het Vreemdelingenlegioen en in Nederlandse legereenheden in de Korea Oorlog, belandde zijn leven in ander vaarwater en stortte hij zich met succes op de kunst.

Prijsindicatie: 80 - 100
Afmetingen: 65 x 50 cm.

Verkoopprijs: € 50