Emile Puetmann - Typografie (Dadaisme / Minipresse)

33. Emile Puetmann - Typografie (Dadaisme / Minipresse)

Zogeheten minipresse van graficus / drukker Emile Puetmann.
Puetmann experimenteerde met diverse typografie- en druktechnieken. Dat deed hij niet zomaar: hij zocht gericht naar de bruikbaarheid en schoonheid van oude drukpersen en handzetsel en verzamelde daartoe allerhande oude drukmiddelen. Wanneer die collectie werd ingezet, verschenen er bijzondere combinaties op papier.

Handgesigneerd en gedateerd 1974.

Afmetingen: 29 x 21 cm.

Verkoopprijs: € 25