Ru van Rossem - Grote reliëfets 'Afrikaans Dagboek'

57. Ru van Rossem - Grote reliëfets 'Afrikaans Dagboek'

Zeer grote reliëf ets getiteld 'Afrikaans Dagboek XIII' uit 1980.
Handgesigneerd en genummerd door kunstenaar Ru van Rossem.
Oplage 35 exemplaren. Dit is nummer.
In luxe lijst.

Prijsindicatie: 100 - 120
Afmetingen: 70 x 51 cm (werk) en 93 x 73 cm (lijst).
Conditie: In goede staat met enkele oneffenheden. Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk. Het glas spiegelt iets op de foto's.

Verkoopprijs: € 75