Minne Onnes - Olieverf op doek 'Schiermonnikoog'

38. Minne Onnes - Olieverf op doek 'Schiermonnikoog'

Kunstschilder Minne Onnes (1935) vestigde zich na een carrière als zeeman op Schiermonnikoog, waar hij het beroep oppakte dat zijn vader had beoefend: dat van schilder. Als vijftiger studeerde hij af aan de kunstacademie Minerva in Groningen. Hij schilderde vaak het wad en de duinen, zoals op dit mooie olieverfschilderij. Het werk is niet gesigneerd, maar wel voorzien van atelierbriefje op de achterzijde. De herkomst is bijzonder: het schilderij is afkomstig uit het zomerhuisje van Onnes. Waar de meeste stedelingen naar Schiermonnikoog gaan om te ontspannen, bezat Onnes een zomerhuisje in de stad Groningen.

Prijsindicatie: 300 - 400
Afmetingen: 73 x 53 x 3 cm.