Matthieu Wiegman – Iconische aquarel

35. Matthieu Wiegman – Iconische aquarel

Aquarel op papier
Ingelijst
Handgesigneerd rechtsonder

Matthieu Wiegman (Zwolle 1886 - Bergen1971) was met Leo Gestel en Arnout Colnot één van de belangrijkste kunstenaars van kunststroming de Bergense school. Al vroeg in zijn carrière maakte hij religieus geïnspireerde kunst. Hij deed dit in allerlei formaten. In het stadje Rapallo, aan de Italiaanse Rivièra, verfraaide hij een grote muur van het huis van één van zijn vrienden met een metersgroot mozaïek van de engel Rafaël. Dit aquarel van Maria en Jezus heeft een meer bescheiden formaat.

Prijsindicatie: 200 - 230
Afmetingen: 34x24 cm, lijst 47x37 cm.
Conditie: In zeer goede staat

Verkoopprijs: € 180