Klassiek brons in de vorm van een vrouw tegen een glooiende achtergrond - begin 20e eeuw

71. Klassiek brons in de vorm van een vrouw tegen een glooiende achtergrond - begin 20e eeuw

Een prachtig ingetogen bronzen beeld van een naakte dame tegen een waaierende achtergrond. Het werk is niet gesigneerd of gedateerd, maar kan geplaatst worden aan het begin van de 20e eeuw. Het doet denken aan een vrouwelijke tegenhanger van Michelangelo's David, maar het doet ook denken aan de feeërieke vrouwen in de voorstellingen van John William Waterhouse.

Prijsindicatie: 200 - 400
Afmetingen: Hoogte 25 cm, breedte 27 cm.
Conditie: Zeer goed.