Jef Diederen - Lithografie

46. Jef Diederen - Lithografie

Met de hand gesigneerde grote lithografie uit 1993 van de Limburgs-Amsterdamse kunstenaar Jef Diederen (1920-2009).

Afmetingen: 76 x 56 cm.

Verkoopprijs: € 25