Hans G. Kresse - Zeefdruk Erik de Noorman

3. Hans G. Kresse - Zeefdruk Erik de Noorman

Grote handgesigneerde en genummerde zeefdruk van stripheld Erik de Noorman, door Hans G. Kresse.

Kresse (1921-1992) geldt als een van de beste striptekenaars uit de Nederlandse geschiedenis. Het honderdste geboortejaar van de veelzijdige stripmaker gaat dan ook niet ongemerkt voorbij. Zijn indrukwekkende tekentalent staat centraal in de exposities die op dit moment in het grafisch museum GRID en het stripmuseum Storyworld (beide in het centrum van Groningen) worden gehouden. De expo in GRID staat geheel in het teken van de onverzettelijke Viking Erik de Noorman: je kunt er zien en ervaren hoe het proces van het maken van de strip verliep: van het schrijven van het scenario tot de realisatie van de gedrukte strip. De exposities lopen nog tot eind januari. Wie zelf een echte Kresse in huis wil halen, is bij Curiosa Carrousel dan weer aan het juiste adres!

Afmetingen: 70 x 50 cm.
Conditie: In zeer goede staat. Zie ook de foto's voor een eigen indruk.

Verkoopprijs: € 80