G.S.W. Boers - Gewassen inkttekening van reisgezelschap in lijst met mahoniefineer en bovenverlichting (19e eeuw)

59. G.S.W. Boers - Gewassen inkttekening van reisgezelschap in lijst met mahoniefineer en bovenverlichting (19e eeuw)

Fraaie 19e eeuwse gewassen inkttekening van een man, vrouw en met paard en wagen die onderweg stoppen bij een vrouw die haar kind de borst geeft. Het werk is vrij gelijst in een luxe mahonie 'studeerkamerlijst' met bovenlicht (incl. lamp). Met signatuur linksonder in de voorstelling.

* Een tekening met gewassen inkt is een tweedimensionaal beeldend werk, waarbij de voorstelling is getekend met pen en inkt en later met een penseel met water is bewerkt, zodat er aquarelachtige vlakken zijn ontstaan.

Prijsindicatie: 50 - 150
Afmetingen:
Conditie: Goed, met enige sporen van ouderdom. Papier wat vergeeld en gebobbeld (ook vanwege de gebruikte techniek), het elektriciteitssnoer naar de lamp is afgeknipt.