De van oorsprong Rotterdamse kunstenaar Dirk Baksteen trok naar Vlaanderen voor de kunst. Eerst naar Antwerpen, en als spoedig naar Mol, in de Kempen. Landschappen, verlaten paden en hoeves in zwart-wit grafiek kenmerken zijn werk. Dit Kempische landschap is daarom exemplarisch voor zijn oeuvre. In eenvoudig lijstje. Met de hand gesigneerd en getiteld onder de ets.