Dirk Baksteen - Ets 'Kempische Hoeve'

52. Dirk Baksteen - Ets 'Kempische Hoeve'

De van oorsprong Rotterdamse kunstenaar Dirk Baksteen trok naar Vlaanderen voor de kunst. Eerst naar Antwerpen, en als spoedig naar Mol, in de Kempen. Landschappen, verlaten paden en hoeves in zwart-wit grafiek kenmerken zijn werk. Dit Kempische landschap is daarom exemplarisch voor zijn oeuvre. In eenvoudig lijstje. Met de hand gesigneerd en getiteld onder de ets.

Prijsindicatie: 80 - 100
Afmetingen: 42 x 32 cm. incl. lijst.
Conditie: In goede staat, papier echter wat vergeeld