Setje van 3 paar handschoenen voor een freule van stand. Van linnen tot lamsleer. Drie paar in totaal dus, in een gelooid leren doosje versierd met een vergulde Franse lelie, waar het vermoeden op gebaseerd is dat het geheel van Franse herkomst is. Een kleine waarschuwing: het gaat wel om een rank stel handen wat deze handschoenen past. Denk aan de boze stiefzusters bij het glazen muiltje van Assepoester. Wees niet boos als uw ietwat dikke(re) vingers niet passen. Het setje is ook 'on display' leuk om naar te kijken...
Verkoopprijs: € 15