Anke Slooff - Ets 'Zuiderhaven Groningen'

41. Anke Slooff - Ets 'Zuiderhaven Groningen'

Fraaie zwart wit ets van Anke Slooff uit 1995. Handgesigneerd en genummerd in potlood. Nummer 14 uit een kleine oplage van 20 stuks. In net lijstje. Afgebeeld is de Zuiderhaven in Groningen. Slooff is bekend om haar noordelijke stadsgezichten. Vaak in gekleurde litho's. Deze zwart wit ets is zeldzaam in het oeuvre van Slooff.

Prijsindicatie: 100 - 200
Afmetingen: 16 x 12 cm (beeld) en 27 x 27 cm (lijst).

Verkoopprijs: € 70