Hendrik van Langen - Vrouw in keuken (olieverf op linnen in lijst met Jugendstil elementen)

13. Hendrik van Langen - Vrouw in keuken (olieverf op linnen in lijst met Jugendstil elementen)

Hendrikus Johannes Franciscus van Langen (1874-1964) schilderde vooral Hollandse huiselijke taferelen in de sfeer van de Larense School. Hij woonde en werkte o.a. in Schiedam en Haarlem waar hij in 1964 op 90-jarige leeftijd overleed.

Hier aangeboden een interieurstuk met een huisvrouw of -meid in de keuken, bezig met herstelwerkzaamheden, zittend voor de kachel. Olieverf op linnen, gevat in een eiken/gipsen Jugendstil lijst met florale decoraties.

Het werk is ingelijst en verkocht door kunsthandel huize Rubens te Rotterdam (1920-2000).

Prijsindicatie: € 60 - € 120
Afmetingen: Beeld: 39,5 x 49,5 cm Lijst: 71 x 62 cm
Conditie: Goed, lichte sporen van ouderdom/gebruik.
Minimumbod: € 50