Hannes Postma - Kleurets

24. Hannes Postma - Kleurets

Kleurets uit 1998 in kleine oplage van Hannes Postma (Haarlem 1933 - Amsterdam 2020). Betreft nummer 1 van een oplage van 6 stuks.

Handgesigneerd.

Afmetingen: 40 x 30 cm (passepartout), 17.5 x 17.5 cm (ets).

Verkoopprijs: € 30