Corneille - Lithografie

17. Corneille - Lithografie

Handgesigneerde kleurrijke lithografie van Cobra kunstenaar Corneille uit 2000.
Gedrukt op stevig Rives papier.
Het betreft een Epreuve d'artiste exemplaar, ofwel een exemplaar voor de kunstenaar buiten de reguliere genummerde oplage.

Afmetingen: 57x 50 cm.

Verkoopprijs: € 140