Andy Warhol - 10 Statues of Liberty (1986)

40. Andy Warhol - 10 Statues of Liberty (1986)

Andy Warhol's tentoonstellingsposter '10 Statues of Liberty, 1986.' Offset lithografie op papier. Dit affiche werd in 1986 uitgegeven door Galerie Lavignes-Bastille in Parijs ter gelegenheid van de tentoonstelling gewijd aan Warhol's Statues of Liberty (in 10 verschillende kleurenedities). Het is gemerkt met de copyright stempel van Warhol. Aangezien de kunstenaar in 1987 stierf, is dit een van de laatste posters die tijdens zijn leven is gepubliceerd en daarom zeer verzamelwaardig.

Prijsindicatie: 80 - 160
Afmetingen: 98 x 68 cm
Conditie: Als nieuw.

Verkoopprijs: € 60