Peter Donkersloot - Gemengde techniek ‘Mick Jagger’

7. Peter Donkersloot - Gemengde techniek ‘Mick Jagger’

Peter Donkersloot
Gemengde techniek, ‘Mick Jagger’ (1997)
Grote ingeschilderde zeefdruk op canvas
Handgesigneerd.

Peter Donkersloot is beroemd geworden met zijn portretten van iconen uit de 20e en 21e eeuw. Popsterren, modellen, filmsterren en zelfs filmpersonages (bijvoorbeeld Don Corleone) staan centraal in zijn werk. Een jonge Mick Jagger mag in dit repertoire uiteraard niet ontbreken. Het werk is gemaakt met een techniek die Donkersloot vaak toepast: een combinatie van een print met verf op doek.

Prijsindicatie: 200 - 300
Afmetingen: 91 x 70 cm.

Verkoopprijs: € 190