Klaas Gubbels - Houtdruk op aquarel 'Koffiepot'

22. Klaas Gubbels - Houtdruk op aquarel 'Koffiepot'

Houtdruk op aquarel - Koffiepot
Fraaie houtdruk op stevig geaquarelleerd papier door Klaas Gubbels.
Handgesigneerd en gedateerd 2001 in potlood rechtsonder.
Betreft nummer 17 uit een oplage van slechts 23 exemplaren, die door de aquarel ondergrond alle net iets anders zijn.

Prijsindicatie: 250 - 350
Afmetingen: 50 x 33 cm.