Jan Sierhuis - Grote ets zonder titel

25. Jan Sierhuis - Grote ets zonder titel

Grote zwartwit ets van de hand van Jan Sierhuis. Met potlood gesigneerd en gedateerd (1977) rechtsonder.
In het kleurrijke oeuvre van Sierhuis is dit een interessant buitenbeentje.
Genummerd linksonder.
In eenvoudige lijst.

Prijsindicatie: € 50 - € 100
Conditie: In goede staat. Bekijk ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.
Verzendinformatie: Het item dient i.v.m. omvang en kwetsbaarheid te worden afgehaald in Groningen.

Verkoopprijs: € 40