Johnny Walker: Collectie met 5 reclame-items

17. Johnny Walker: Collectie met 5 reclame-items

Fraaie set tafelattributen met reclame voor de whisky van Johnny Walker, herkenbaar aan de silhouet van de wandelende man (de 'Striding man') waaronder twee porseleinen waterkannen, twee dito asbakken, een zwarte kunststoffen flessenkoeler met label in goudopdruk. Alle reclame-items zijn gemerkt (de rood/witte set met 'Wade England' en de waterkan met gouden rand met 'Made in Italy'. Leuke set waar de liefhebber dorst van krijgt.

Prijsindicatie: € 40 - € 80
Afmetingen: Hoogte flessenkoeler 25 cm, diameter 20 cm. Hoogte waterkannen 18 cm.
Conditie: Goed, met lichte sporen van gebruik (soms een licht craquelé in het glazuur van de keramiek).

Verkoopprijs: € 20